Ansatte

Administrasjonen

Knut Helge Hagen

Sportssjef
Alv Oystese

Epost arb.: alv@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 91312028

Alv Øystese

Rektor
Stian-Tangen

Epost arb.: stian@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92648264

Stian Tangen

Studieleder
Cathrine-Tvedt-Aalerud

Epost arb.: cathrine@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92065631

Cathrine Tvedt Aalerud

Controller

Geir Vidar Bøe

Hovedtrener friidrett, lærer, rådgiver
Silje-Steinbakken

Epost arb.: silje@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 97075362

Silje Steinbakken

Kontormedarbeider
Ahad-Fagiri

ahad@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 96961840

Ahad Fagiri

IKT-lærling

Lærere

Christine Johnsen

Klassestyrer VG1A, lærer, rådgiver utenlandsstudier
Camilla-Syvertsen

camilla@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 93803968

Camilla Syvertsen

Klassestyrer VG1B, lærer, kostholdsveileder
Olivier-Puertas

olivier@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92460501

Olivier Puertas

Klassestyrer VG1C, lærer
SynneA

synne@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 40478628

Synne Asprusten

Klassestyrer VG2A, lærer

Lars Kristian Allum

Klassestyrer VG2B, lærer, trener svømming

Aud Marit Lia Wilcox

Klassestyrer VG2C, lærer
Arve-Rollag

arve@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 97693172

Arve Rollag

Lærer, klassestyrer VG3A
Lill-Ann-Junker-Gundersen

lill.ann@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 95449000

Lill Ann Junker Gundersen

Lærer, klassestyrer VG3A

Inger Judith Aks Moen

Klassestyrer VG3C, lærer
Julia-Kleven

julia@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 95093109

Julia Kleven

Lærer
Pål-Sverre-Vilhjalmsson

pal.sverre@ttungdomsskole.no
Mobil priv.: 48118016

Pål Sverre Vilhjalmsson

Lærer

Tine Thorsteinsen

Lærer
Tine-Sørensen

tine.sorensen@ttungdomsskole.no
Mobil priv.: 93458488

Tine Sørensen

Lærer

Anne Marthe Berberg Nossek

Lærer

Jostein Bendiksen

Lærer, spes.ped.koordinator

Galina Usik

Lærer
Håkon-Nordbø

hakon@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 97021002

Håkon Nordbø

Lærer
Bjørn-Aarrestad

bjorn@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92019198

Bjørn Aarrestad

Lærer
Kristin-Lorentzen

kristin@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92884807

Kristin Lorentzen

Klassestyrer VG3B, lærer

Stian Sundbø

Lærer

Per Vetle Heldal

Lærer

Geir Vidar Bøe

Hovedtrener friidrett, lærer, rådgiver

Trenere

Knut Helge Hagen

Sportssjef

Simen Furnes

Hovedtrener langrenn

Lars Kristian Allum

Klassestyrer VG2B, lærer, trener svømming

Øystein Bakkåker Slettemeås

Trener langrenn

Lasse Jørn Fredriksen

Hovedtrener fotball

Terje Abrahamsen

Keepertrener fotball
Eirik-André-Hanssen

eirik@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 97726036<

Eirik André Hanssen

Trener fotball

Knut Rønningene

Trener fotball

Magnus Brevig

Prosjektleder fra Norges skiforbund

Marius Fristad

Hovedtrener cheerleading
Magnus-Boman

magnus@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 46622662

Magnus Boman

Hovedtrener håndball

Ove Hansen

Hovedtrener sprangridning
Morten-Herum-Larsen

morten@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 48021942

Morten Herum Larsen

Hovedtrener sykling
Lennart-Kleppe

lennart@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92862359

Lennart Kleppe

Hovedtrener svømming
Aksel-André-Rød

aksel@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 99269642

Aksel André Rød

Trener fotball

Lise Wallentinsen

Trener sprangridning
Jorn_Melum_2

jorn@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 97953477

Jørn Melum

Hovedtrener bryting
Anstein_Enggravslia_4

anstein@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 91152483

Anstein Enggravslia

Trener håndball, miljøarbeider

Geir Vidar Bøe

Hovedtrener friidrett, lærer, rådgiver
SindreEH2

sindre@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 94195342

Sindre Eid Hermansen

Trener sykling

Anita Valen

Trener sykling

Trine Haltvik

Trener håndball

Inge Eriksrød

Hovedtrener hopp
Kjetil-profilbilde

ka_lie@hotmail.com
Mobil: 414 03 197

Kjetil Lie (fra 1.8.2018)

Spesialtrener sjakk
Niklas-Tangen-Bergseth

niklas@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 41479383

Niklas Tangen Bergseth

Fysioterapeut
Tony Wilkins

tony@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 984 16 635

Tony Wilkins

Hovedtrener basketball

Sam Liebkind

Hovedtrener ishockey
Jimmi

komulainen@skienhockey.no 
Mobil: +46 709 44 1212

Jimmy Komulainen

Trener ishockey

Støtteapparat

Christine Johnsen

Klassestyrer VG1A, lærer, rådgiver utenlandsstudier
Camilla-Syvertsen

camilla@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 93803968

Camilla Syvertsen

Klassestyrer VG1B, lærer, kostholdsveileder

Jostein Bendiksen

Lærer, spes.ped.koordinator
Louise-Rodgers-Holte

louise@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92402943

Louise Rodgers Holte

Basistrener, studiekoordinator, mentaltrener
Anstein_Enggravslia_4

anstein@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 91152483

Anstein Enggravslia

Trener håndball, miljøarbeider

Geir Vidar Bøe

Hovedtrener friidrett, lærer, rådgiver
Geir-Helgesen

Epost arb.: geir@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 45678498

Geir Helgesen

Sjåfør, vaktmester
Hild_Mæsel

hild.masel@skien.kommune.no 

Mobil priv.: 90055440

Hild Mæsel

Helsesøster
Niklas-Tangen-Bergseth

niklas@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 41479383

Niklas Tangen Bergseth

Fysioterapeut